"Kdyby    bylo   možno    zkřížit    člověka    s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila." (Mark Twain)

Novinky

 • Chovatelská stanice Sibi Brilliance, CZ z osobních důvodů od 1.1.1015 končí činnost. Všechny kočky můžete najít v CHS Neva Brilliance, CZ.
 • 30. - 31. 8. 2014 Mezinárodní výstava Žilina, SK - Dumík opět 2x BIS a 2x BOB! Neuvěřitelné! Dumíčku, moc, moc děkuji, jsi ten nejúžasnější kocourek na světě!!!
 • 19.7. 2014 Mezinárodní výstava Gliwice, PL - Dumík je prostě jedinečný - dal mně ten nejhezčí dárek k narozeninám: získal poslední certifikát pro titul Supreme Champion a opět BOB 2! Medvídku, moc děkuji a gratuluji!
 • 28.6. - 29. 6. 2014 Mezinárodní výstava Brno - A máme to tu zase! Jsme neskutečně šťastní, že náš medvídek dokáže vítězit i v letním kožíšku! První den získal Best of Best 2 a druhý den Best of Best 3! Dumíčku, jsi náš poklad, ale to ty víš!!!
 • 31.8. - 1. 9. 2013 Mezinárodní výstava Žilina, SK - je to tady opět! Dumík první den Best of Best 1 a druhý den Best of Best 3! Neuvěřitelné, opět nejlepší! Dumíčku, jsi borec, moc gratulujeme!!!
 • 10. - 11. 8. 2013 Mezinárodní výstava Boskovice - Jsme moc a moc šťastní, protože náš "medvídek" Dumas Neva Brilliance, CZ v sobotu dokončil Graninterchampiona a získal tato ocenění ... CAGCIB, BIV, BIS a nakonec BOB 1 - nejlepší kočka výstavy (všemi hlasy)! a v neděli ... CACS, BIV, BIS and BOB 2! Dumíčku, jsme na Tebe moooooc pyšní a děkujeme!
 • 20. - 21. 7. 2013 jsme se zúčastnili MVK v polském Těšíně. Náš Dumíček nám udělal velikou radost, protože v sobotu si dovezl CAGCIB a v neděli CAGCIB, NOM BIS a BOS!!! Jsme na něj moc pyšní!!!
 • 19.10.2012 - Naše miminko Narnijka odešla ke svým novým páníčkům Janě a Luďkovi, kteří ji budou nadevše milovat a rozmazlovat. Nanynka byla velmi slibným koťátkem - v juniorském věku vyhrála Best of Best na TICA výstavě v Polsku. Bohužel nedorostla do správné velikosti a tak jsme se rozhodli, že ji bude lépe jako mazlíčkovi, než chovné kočičce a poskytli ji nové rodině. Nanynko, vždy zůstaneš naším milovaným koťátkem, i když nyní už v jiné rodině...♥
 • Narnijčiny výsledky z první TICA výstavy v Polsku 25.- 26. 2. 2012 - 5 posuzovatelů:
  10 x Best of Breed 8 x finále (z 10) - 4 x 1. místo, 2 x 2. místo, 2 x 5. místo - ze všech plemen
  1. místo - Best of Best - koťata - ze všech plemen na výstavě! Jsme moooc pyšní na naši Narnijku a moooc šťastní!
  Děkujeme organizátorům první TICA výstavy v Polsku za perfekně zorganizovanou, příjemnou výstavu a za spoustu zážitků a nových zkušeností!
  Fotodokumentaci z výstavy můžete najít na Facebooku.
 • 10. - 11. 12. 2011 (Budapešť, Maďarsko) - Vrh "N" vyhrál oba dva dny BIS! Jsme moc šťastní a pyšní na naše miláčky!
 • 25. - 26. 6. 2011 - Flešulka si z MVK Brno odvezla svůj třetí CAC a je z ní tedy Championka. Druhý den dostala první CACIB...Flešulinko, moc gratulujeme! I když jsi byla v letním kožíšku, stejně Tě všichni obdivovali!
 • 8. 5. 2011 - Náše krásná černá Flešulka dneska získala na MVK BRNO svůj první CAC, nominaci a nakonec vyhrála BIS!!! V BISce vyhrála nad daleko většími a staršími kočkami. Jsme neskutečně šťatní a moc za ni děkujeme její chovatelce Olze ze Zaimky!
 • 19.3.2011 - Raďulka a Flešulka se zajely vystavit do Uherského Hradiště .-) Raďulka si odvezla svého prvního CACIBa a nominaci do BIS. Také ji byla změněna barva na ny 24, tedy na zlatou. Flešulka si odvezla EX 1 ve třídě 6-10 měsíců a nominaci do BIS. Obě dvě holčinky v BIS prohrály 2:3, ale výsledek je to stejně skvělý. Jsme moc šťastní!
 • 13.2.2011 - minulý týden jsme si dovezli z Ukrajiny překrásnou černou kočičku jménem Zaimka Fleshka. Je to naprosté zlatíčko, umazlenějšího tvorečka si snad nikdo nedovede představit! Děkujeme moc Olze a Sashovi z CHS Zaimka za tuto princeznu a za lásku a péči, kterou ji věnovali, než jsme si ji mohli odvézt!
 • 28.8.2010 - zúčastnili jsme se s Raďulkou MVK v Ebreichsdorfu. Raďulka byla opět moc chválena a oceněna V1.
 • 7.8.2010 - zúčastnili jsme se s Raďulkou MVK v Bratislavě. Radosť si odvezla v posudku V1 a nominaci do BIS
 • 26.6.2010 - zúčastnili jsme se s Raďulkou MVK ve Valticích. Byla to její první výstava v ČR. Výstavu zvládla bravůrně, bez známky sebemenšího stresu a dovezla si hodnocení V1 s vynikajícím posudkem.