"Kdyby    bylo   možno    zkřížit    člověka    s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila." (Mark Twain)

Koťátka


Momentálně nemáme koťátka
Koťátka z naší chovatelské stanice budou odcházet k novým majitelům nejdříve ve věku 13 týdnů. Při odběru budou 2x odčervená, kompletně naočkovaná a čipována (u koťátek na mazlíka je možné se dohodnout, že čipování bude provedeno). Rodiče koťátek budou vždy testováni na FeLV, FIV a PKD. Koťátka při odběru dostanou průkaz původu, kupní smlouvu, CD s fotografiemi jak vyrůstali a malou výbavu pro začátek. Koťátka budou samostatná, čistotná (naučená na kočičí WC), zdravá, zvyklá na kontakt s lidmi a také se psy.

Jelikož naše koťátka máme neskutečně moc rádi, hledáme jim ty nejlepší páníčky, u kterých jim bude opravdu dobře. Samozřejmostí je, že novým majitelům vždy rádi ve všem poradíme. Proto bychom také byli rádi, kdybychom zůstali ve stálém kontaktu. Na koťátka nebo i na naše kočky se můžete přijít kdykoli nezávazně podívat, popovídat si o "kočičích potřebnostech" a rozhodnout se, zda by Vám právě koťátko od nás vyhovovalo a splnilo Vaše očekávání.


V poslední době se poměrně často setkávám s tím, že mi zájemci na koťátko píší otázky ve stylu: "Kolik u Vás stojí koťátko? Nepotřebuji k němu PP". Rozhodla jsem se vložit sem odkaz na velmi výstižný článek paní Opletalové, uveřejněný na webových stránkách Kočky Adélky, jako vysvětlení, PROČ je koťátko s PP tak drahé, abych podobným otázkám do budoucna předešla.


Předchozí vrhy:

Vrh "O" *21. 3. 2012

Vrh "N" *10. 9. 2011

Vrh "M" *31. 7. 2011