"Kdyby    bylo   možno    zkřížit    člověka    s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila." (Mark Twain)

O nás

Naše chovatelská stanice se zabývá chovem plemene Neva Masquerade (Něvská maškaráda). V současné době máme tři kočičky a jednoho kocourka - Ezheviku   Fleur de   l´Amoure, která byla   importována z Ruska, Noritu Ramiadis, která je z českého prvotřídního odchovu   po   legendárních   předcích, Batinku Neva Brillince, dceru naší Ježevičky a Cukrika Neva Brilliance, synáčka naší Noritky.   Všichni, kromě Batinky, která žije u svého páníčka Milana Špidly, ml.,   žijí   společně s Výmarským ohařem Argím v bytě s velkým, zasíťovaným balkónem. Kočičky jsou tedy zvyklé na soužití se psem a vyloženě jim to vyhovuje. Z tohoto důvodu budou i koťátka již od mala zvyklá na přítomnost psa, druhé kočky a všeobecně na ruch domácnosti.

Našim hlavním cílem je spokojenost našich chlupatých mazlíčků, jejich zdraví a kondice. Pro koťátka se proto budeme snažit vybírat majitele, kteří budou ochotni a schopni zajistit tyto podmínky a budou svůj "malý pokládek" milovat stejně tak jako my naše mazlíčky..

Poslední aktualizace: 14.3.2016     © Neva Brilliance *CZ